Harika indirimleri sakın kaçırma!
Sende Toplabi.com'a Üye Ol ve bültene katıl, anlık indirimler bildirimle gelsin!
En Yeniler TÜKENDİ SanDisk Ultra SDSSDH3N-1T00-G25 1 TB M.2 SSD

Ürün Detayları

SanDisk Ultra SDSSDH3N-1T00-G25 1 TB M.2 SSD


Okuma Hızı

Yüksek okuma hızı performansıyla kullanıcılarının işlem hızı bakımından pratiklik sağlamasına ve zamandan tasarruf etmesini büyük ölçüde destek sağlar. Okuma hızı performansı bakımından gösterdiği performans saniyede 2400 MB düzeyine kadar ulaşabilmektedir.


Sıralı Yazma Hızı

Okuma hızında gözlenen yüksek performans sıralı yazma hızı bakımından da aynı ölçüde kendisini göstermektedir. Yazma hızı sayesinde SanDisk SSD kullanıcıları tatmin etmektedir. SanDisk SSD ürünün saniyede 1950 MB düzeyine kadar yazma hızı bulunmaktadır.


Yoğun Kullanım Yüksek Performans

SanDisk SSD sahip olduğu teknolojik donanımları ve optimum termal tasarımı sayesinde etkili performansından en yoğun şartlarda bile ödün vermemektedir. Yoğun kullanım esnasında dahi sahip olduğu bu donanımların etkisi ile en iyi ve en kaliteli performansı sergiler.Daha Hızlı Önyükleme

SanDisk SSD ürünü SATA SSD ürünlerine nazaran 4 kat daha fazla hız sahibidir. Tasarımında oldukça güçlü bir donanım barındıran bu SSD ürünü bu donanımlarından aldığı güç ile daha hızlı bir şekilde önyükleme yapabilme özelliğine sahiptir.


NVMe 3D Teknolojisi

Yeni nesil NVMe 3D teknolojisine yer verilen SanDisk SSD ürünün bu teknoloji ile birlikte en etkili şekilde hızlanma etkisi gösterir. Müzik ve ses üretimi için sağladığı bu yüksek etki bu tarz üretimler için performansınızı ve hızınızı yüksek ölçüde arttırır.


Ultra Duyarlı Performans

SanDisk SSD ile sağlanan bu ultra duyarlı performans sayesinde bilgisayarınızı daha uzun bir süre en etkili şekilde ve en iyi performansla kullanabilirsiniz.

Donanım
SSD Kapasitesi 1 TB

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

SanDisk Ultra SDSSDH3N-1T00-G25 1 TB M.2 SSD

  • Görüntüleme: 1423
  • Ürün Kodu: SDSSDH3N
  • Stok Durumu: TÜKENDİ
  • 945,00₺
  • Vergiler Hariç: 945,00₺